• |
ide | kryesore

Kerem Bursin habit fansat me deklaratën e tij për Hande Erçel

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorët turk Hande Erçel dhe Kerem Bursin zbuluan para pak kohësh se janë në një lidhje.


Përmes rrjeteve sociale, cifti publikoi foto të tyre teksa ndodheshin me pushime së bashku. Ndërkohë që së fundmi Kerem ka rrëfyer për mediat se ai kurrë nuk e ka mohuar romancën me Hande. “Nuk e kemi fshehur kurrë. Ja kështu ndodhi. Që në fillim ishim shokë shumë të mirë. Tani çdo gjë po shkon vaj”, u shpreh aktori. Mirëpo kjo deklaratë ka habitur fansat të cilët i kanë rikujtuar momentet kur dyshja deklaronte për mediat se ishin thjesht kolegë të mirë


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu