• |
ide | kryesore

Kosovë/ 103 raste të reja nga COVID-19, vetëm 1 viktimë në 24 orët e fundit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Në 24 orët e fundit Kosova ka regjistruar vetëm 1 viktimë nga COVID-19 dhe 103 raste të reja infektimi.


Viktima e vetme u shënua në Prizren, teksa lajmi i mirë është se 248 pacientë arritën të fitojnë betejën me COVID-19.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu