• |
ide | kryesore

Princ Harry: Kam dashur gjithmonë të largohesha nga familja mbreterore

-Instant, Paparazzi, Slider

Princ Harry ka zbuluar së fundmi se nuk ka dashur të ishte pjesë e familjes mbretërore.


Në podcastin “Armchair Expert”, Harry ka treguar se kishte frikë se mbase përvoja e mamasë së tij , Princeshë Diana do të përsëritej prandaj kishte menduar largimin që në të 20-at e tij. Gjithashtu ai pranoi se ndihej i bllokuar dhe falë Meghan arriti të merrte atë vendim.“Në fillim të të 20-ave, thoja nuk e dua këtë punë. Nuk dua të jem këtu, nuk dua ta bëj këtë, shiko çfarë i bëri mamasë time.”, u shpreh Princi.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.