• |
ide | kryesore

Çfarë po ndodh/ Forca të shumta policie blindojnë Elbasanin

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Forca të shumta policore janë vënë re pasditen e së premtes në Elbasan.


Postblloqe të armatosura janë ngritur në pika të ndryshme në afërsi të vendit ku u ekzekutua 41-vjeçari Everest Çaka mbrëmjen e 11 majit.


Burime nga uniformat blu thanë se po kryhen disa shoqërime në ndihmë të hetimeve, por po krihet zona edhe për elementë kriminalë.

Grupi hetimor po verifikon pistën e hakmarrjes dhe atë të prishjes së pazareve të paligjshme. ©LAPSI.al

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu