• |
ide | kryesore

Pink flet për marrëdhënien me Britney Spears dhe Christina Aguliera:Ne nuk jemi armike

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Pink ka folur së fundmi për marrëdhënien e saj me Britney Spears dhe Christina Aguliera.


Pink ka rrëfyer për People’ se ndryshe nga cfare thuhej në mediat ajo kurrë nuk ka patur armiqësi me vajzat.“Mediat shpikën një konkurencë mes meje dhe tyre vetëm sepse bënim muzikë të ndryshme. Në fakt unë kurr nuk kam ndjerë gjë të keqe për to, as nuk jam përpjekur të bëj më shumë se to. I dua shumë vajzat dhe i vlerësoj për talentin dhe karrierën që kanë arritur. Nuk e kuptoj pse gjërat ndonjëherë komplikohen kaq shumë”, u shpreh këngëtarja.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *