• |
ide | kryesore

John Travolta dhe Bruce Willis, së shpejti bashkë në një film

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorët John Travolta dhe Bruce Willis do të jenë sërish bashkë në një film.


 


Sipas mediave të huaja ,John dhe Bruce do të luajnë në filmin e ardhshëm “Paradise City”. Në film,Willis do të luajë rolin e një vrasësi me pagesë i cili kërkon të hakmerret ndaj mbretit të botës së krimit në Hawaii që do të luhet nga Travolta.Dy aktorët kanë punuar bashkë në filmat:”Look Whos’s Talking” i vitit 1989 ,“Look Who’s Talking Too” në 1990 dhe Pulp Fiction.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu