• |
ide | kryesore

Kthjellime e vranësira, si do të ndryshojnë temperaturat sot

-Instant, Lajme, Të fundit

Sipas MeteoAlb pjesa e parë e ditës mbetet në ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave të herë pas hershme, ku më të shpeshta vranësirat do jenë në skajin verior dhe zonat lindore duke rrezikuar ndonjë shi të izoluar dhe të papërfillshëm.


Por pjesa e dytë e ditës sjell largim të vranësirave nga vendi ynë duke bërë që kthjellimet të jenë dominuese. Temperaturat e ajrit rriten në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga 7°C deri në 25°C.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu