• |
ide | kryesore

Makina përplas nënën 35-vjeçare me 2 fëmijët dhe largohet

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur sot në lagjen “Apollonia” në Fier, ku një automjet tip “Benz” ka aksidentuar një këmbësore 35-vjeçare dhe dy fëmijët e saj të mitur dhe është larguar nga vendngjarja. Shtetasja E. B dhe fëmijët ndodhen në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.


Njoftimi i policisë


Sot rreth orës 20:35, në lagjen “Apollonia”, një automjet tip “Benz” ka aksidentuar këmbësoren shtetasen E. B., 35 vjeçe dhe dy fëmijët e saj të mitur 7 dhe 9 vjeç dhe është larguar nga vendngjarja.

Shtetasja E. B dhe fëmijët ndodhen në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të mjetit.

1 Comment

  1. Ministri i rendit me debil , me medioker dhe me te paafte se ky i tanishmi nuk ka pas shqiperia. Nxirrni o kerma ligje , aprovojini sa me pare , vetem bla bla.
    Po shtypen njerezit rruges cdo dite

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu