• |
ide | kryesore

“Ndeshje skandaloze”: Brozovic e Perisic akuzojnë për favore ndaj Juventus

-Instant, Sport

Jehona e polemikave rreth arbitrimit të Calvarese në Juventus-Inter nuk duket se po ulet, madje edhe Marcelo Brozovic dhe Ivan Perisic – megjithëse indirekt – u kthyen të komentojnë ndeshjen e madhe të mbrëmshme dhe e bëjnë me polemika, përmes profileve të tyre në Instagram. Nëse anësori përdor hashtag-un #Controtuttoetutti (kundërtëgjithëveegjithçkaje), mesfushori (që u ndëshkua me karton të kuq duke humbur për skualifikim edhe ndeshjen e fundit të kampionatit ndaj Udineses) e rrit edhe më shumë dozën e akuzave duke shkruar: “Ndeshje skandaloze”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu