• |
ide | kryesore

Princ Harry: Orlando Bloom më ndihmon që t’iu fshihem paparacëve

-Instant, Paparazzi, Slider

Princ Harry ka folur së fundmi rreth miqësisë së tij me Orlando Bloom.


I ftuar në  “Armchair Expert podcast”, Harry zbuloi se aktori e ndihmon shpesh për të shmangur paparacët.“Vetëm dy ditë më parë, Orlando më dërgoi me mesazh foton e një paparaci që ishte fshehur pas makinës së tij dhe shkrepte foto nga prona jonë. Ai më ndihmon shpesh për këtë çështje pasi e ka shtëpinë në fillim të rrugës dhe sheh çdo gjë nga aty. Është e tmerrshme si nuk po jetojmë dot të qetë”, tregoi ai.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.