• |
ide | kryesore

Shkodër/ Gjendet i ekzekutuar me armë zjarri një person

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një person është gjetur i vrarë me armë zjarri në zonën e Livades në Shkodër. Viktima është identifikuar si Endri Mustafa, emër i njohur në qytetin e Shkodrës.


Ai kishte tre ditë i zhdukur dhe familjarët kishin bërë denoncim.


Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes teksa Policia ka shkuar në vendngjarje.

Mustafa është arrestuar në vitin 2016 për grabitje e arsenal armësh së bashku me vëllezërit e njohur Bilali, Astrit dhe Brahim Bilalin, si dhe Ardit dhe Bekim Torishtën, shkruan news 24. Nga ana tjetër emri i tij del në pistë edhe në vitin 2020 gjatë operacioni “Maranaj” sërish për fajde, ku ai u shpall në kërkim policor.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu