• |
ide | kryesore

Traktori del nga rruga, humb jetën 61-vjeçari nga Gramshi

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë pasdite në Gramsh.


Sipas policisë, shtetasi F.Z 61 vjeç duke drejtuar mjet bujqësor ( traktor) ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Njoftimi i policisë:

Gramsh/ Informacion paraprak

Në fshatin Skënderbej, Gramsh, shtetasi F.Z., rreth 61 vjeç, duke drejtuar mjet bujqësor ( traktor) ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu