• |
ide | kryesore

Mini albumi i Rita Ora-s , 40 milionë klikime në Spotify

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Rita Ora ka arritur së fundmi një tjetër sukses.


Përmes rrjetit të saj social, Instagram , Rita ka zbuluar se mini albumi i saj ‘Bang’ ka arritur 40 milionë klikime në platformën muzikore, ‘Spotify’. Mini albumi u publikua më 21 shkurt 2021 dhe përmban këngët : ‘ Bang Bang’ , ‘Big’, ‘Mood’, ‘The One’


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu