• |
ide | kryesore

Përfundojnë xhirimet e ‘La Casa De Papel 5”

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi kanë përfunduar xhirimet e sezonit të pestë të serialit “La Casa de Papel”.


Lajmi u bë i ditur nga faqja zyrtare në Twitter e  ‘Netflix’. “Ishte një bandë hajdutësh tani u bë një familje. Rezistenca jemi ne, të gjithë dhe mesi po presim të shohim si do marrë fund”, shkruhej në njoftim.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu