• |
ide | kryesore

Mister shpërthimi që tronditi Tiranën, ende asnjë shpjegim nga autoritetet

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një orë ka kaluar nga shpërthimi i fuqishëm që tronditi qytetarët e Tiranës. Ende nuk ka një përgjigja nga policia për shpërthimin që qytetarët e kanë cilësuar në rrjete sociale të ngjashëm me atë të Gërdecit, 13 vite më parë.


Deri tani nuk raportohet për një adresë të saktë, shkak apo pasojë dhe nuk ka asnjë njoftim zyrtar që lajmëron për ndonjë aktivitet apo operacion në kryeqytet.


2 Comments

  1. Mos kane shpene presidentin te mali me gropa keta te non gradas dhe ka hedh ndonje bombe. Hajde shtet hajte mos dish se cfare ndodh ne territorin tend.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu