• |
ide | kryesore

FOTO/ Yuri Kim qëllon me mitraloz pranë Malit me Gropa

-Instant, Arkiva, Pikante

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës Yuri Kim, në kuadër të stërvitjes “DefenderEurope 21” ka marrë pjesë në një seancë stërvitore në zonën e Bizës, pranë Malit me Gropa në Tiranë.


Në foto duket ambasadorja Kim që ka bërë qitje me armë automatike dhe pistoletë, ndërsa në një foto tjetër shihet me dylbi.


8 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu