• |
ide | kryesore

Protesta kundër abuzimeve seksuale, qytetarja del nudo

-Instant, Lajme, Të fundit

Në Tiranë po zhvillohet protesta kundër abuzimit seksual, pas abuzimit me 15-vjeçaren në Mirditë nga 5 djem.


Një qytetare ka protestuar në sheshin ‘Skënderbej’, nudo kundër abuzimit seksual.


Vajza shihet me një pankartë në dorë e zhveshur tërësisht nudo.

10 Comments

  1. plotesish dakort per protesten dhe modelet e saj .
    Mos ka ardhur koha qe te lejohen shtepite publike dhe do te kishte nje vend ku keta agresore mund te clironin qefet e tyre te mos e pesojne femrat ne perdhunime jashte deshires …..???

    duhen me shume emisione edukative shoqerore neper televizione se vetem te politika e kane mendjen .

    1. Nuk eshte ceshtje shtepie publike, ka plot femra qe shiten per leke..Ajo qe te ben pershtypje eshte qe kane shkuar tek nje 15 vjecare dhe eshte perdhunuar shume dite nga 5 burra..

  2. I lumt asaj zonjes bravo👏👏👏ky esht qytetrim, me ne fund i tham dhe ketij funderrines se Surrelit se Shqiperia nuk esht vetem e ytja o funderrin njeri sepse te duket vetje se jeni km dhe se je dikushi jo ore plere jo sepse ti je ai qe seksin femer e quan loder qe tallesh dhe nxjerr kunj me te sikur je dikushi por ju jeni plera me i madh i ketij populli.

  3. Po ftojeni vajzen ne ato emisionet fallco tip Mbasdite me Rudinen ose Ftese ne 5 dhe lavderoheni si shume te guzimshme dhe kurajoze. Para pak ditesh u be proteste per luften ne Palestine dhe policia i morri zvarre protestuesit me preteksin e mbajtjes se distances prej pandemise. Tani shikojme kete protesten tjeter dhe standartin tjeter te policise dhe qeverise tone te majte e cila i fryn feminizmit toksik si te gjitha qeverite e majta ne bote. Ju ftoj te lexoni pankartat qe mbanin dje ne duar ishin me te vertete interesante.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu