• |
ide | kryesore

Rita Ora nis bashkëjetesën me regjisorin

Arkiva

Këngëtarja Rita Ora dhe partneri i saj ,regjisori Taika Waititi e kanë cuar romancën e tyre në një tjetër nivel.


Mediat e huaja kanë raportuar se Rita Ora është zhvendosur në shtëpinë e regjisorit në Sidnei. Edhe pse cifti nuk e kanë pranuar publikisht se janë në një lidhje, ata janë fotografuar shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit. Romanca e tyre vjen pasi Rita u nda nga i dashuri Romain Gavras .


Image

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu