• |
ide | kryesore

Travis Barker: Kourtney Kardashian është dashuria e jetës sime

-Instant, Paparazzi, Slider

Reperi Travis Barker ka shprehur së fundmi publikisht dashurinë që ndjen për  Kourtney Kardashian.


Përmes rrjetit të tij social,Instagram ,reperi postoi një foto të Kourtney teksa ndodheshin  në Disneyland.“Vendi më i Lumtur në Tokë”, shkroi Barker poshtë fotos.Pas publikimit , Kardashian komentoi poshtë postimit, “E lumtur”, ndërsa Travis e quajti dashurinë e jetës së tij. Sipas mediave ,ata janë tërë kohës së bashku dhe janë njohur me fëmijët e njëri tjetrit.


 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu