• |
ide | kryesore

Covid-19 në Kosovë/ Një viktimë dhe 24 raste të reja

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kosova ka regjistruar 1 viktimë dhe 11 raste të reja nga COVID-19 në 24 orët e fundit.


Viktima e vetme u regjistrua në Prizren kurse rastet në Drenas e Prishtinë nga 3, Rahovec 2 dhe Koacanik Skënderaj e Viti nga 1.


Po ashtu në 24 orët e fundit betejën me COVID e fituan 258 pacientë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu