• |
ide | kryesore

Zgjedhjet, KAS rrëzon kërkesën e opozitës për prova shtesë në Durrës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Komisioni i Ankimimeve dhe Sanksioneve u mbledh pasditen e së martës për të vendosur në lidhje me kërkesën për pavlefshmërinë e zgjedhjeve në qarkun Durrës e Shkodër. Gjatë mbledhjes, KAS pasi dëgjoi pretendimet e ngritura nga PD dhe LSI vendosi që të mos marrë prova shtesë, duke rrëzuar kështu kërkesat e këtyre dy subjekteve politike.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu