• |
ide | kryesore

Nick Cannon tregon për lidhjen me tri femra njëkohësisht

-Instant, Paparazzi, Slider

Nick Cannon është në pritje të fëmijës së tij të shtatë, të katërtin e tij në vetëm gjashtë muaj.


Ylli hollivudian praktikon marrëdhënie intime me partnerë të shumtë me pëlqimin dhe njohurinë e të gjithëve – transmeton KP. Ai aktualisht është në një lidhje me Abby De La Rosa, Brittany Bell dhe Alyssa Scott. Kishte një fëmijë me Brittany në dhjetor, dhe tani pret tre fëmijë me Abby dhe Alyssa, pasi Abby zbuloi pak më shumë se një muaj më parë se ajo ishte në pritje të binjakëve. Me Brittany ka trevjeçarin Golden dhe një vajzë me emrin Mbretëresha e Fuqishme. Martesa me Mariah zgjati nga 2008-2014, por u finalizua dy vjet më vonë. Ata u takuan gjatë filmimit të videoklipit të saj për këngën “Bye Bye”.


 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.