• |
ide | kryesore

Një marrëdhënie e hapur, Kylie flet për lidhjen me Travis Scott

-Instant, Paparazzi, Slider

Kylie Jenner vendosi të fliste në lidhje me thashethemet që po qarkullojnë së fundmi, në bazë të së cilave, ajo dhe Travis Scott, babai i fëmijës së saj, janë në një marrëdhënie të hapur – që do të thotë që janë bashkë, por mund të dalin edhe me njerëz të tjerë.


Në një postim në Twitter, ajo shkuan se njerëzit – në këtë rast mediat – mund të sajojnë çdo gjë. Në postim, duket një artikull i Daily Mai ku shkruhet se ata janë në një lidhje të hapur Në një tjetër postim, ajo sqaroi se nuk po fyente të tjerët në një marrëdhënie të hapur, por theksoi se se është mungesë kujdesi dhe respekti që të ndërtosh një narrativë pa e ditur të vërtetën


Megjithatë ajo nuk i ka mohuar thashethemet që thonë se janë sërish bashkë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.