• |
ide | kryesore

Fotot e publikuara përgënjeshtrojnë deklaratën e Princ Harry (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi janë zbuluar informacione të reja nga deklarata e Princ Harry në intervistën me Oprah Winfrey.

Gjatë bisedës me Oprah, Harry rrëfeu i se nuk e kishte pasur kurrë mundësinë të ngiste biçikletën me babanë e tij, Princin Charles. Ai deklaroi se tashmë pas largimit nga familja mbretërore ai  mund ta bëjë me djalin e tij dhe Meghan, Archie.“Është bukur të mbaj djalin tim, Archie-n, në pjesën e pasme të biçikletës dhe ta marr atë kur lëviz me biçikletë. Gjë që unë nuk isha në gjendje ta bëja kurrë kur isha i vogël,“u shpreh ai. Mirëpo disa foto të vjetra të rishfaqura së fundmi, tregojnë të kundërtën. Në një foto të vitit 1990, Harry  shihet i ulur në pjesën e pasme të biçikletës së Charles, ndërsa ata shëtisin pranë vëllait të tij, Princit William.Në një pamje tjetër bardh e zi nga viti 1988, Princi Charles është fotografuar në Skoci në një biçikletë, teksa tërheq Harry-n me një karrocë pas tij.


 

Image Image Image

1 Comment

  1. Cift mashtruesish ideologjik. Per keta njerez faktet vlejne vetem nese mbeshteten nga kujtesa emocionale. Qyteterimi terapeutik modern.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.