• |
ide | kryesore

Kim reagon pas lajmeve se Kanye ka nisur një romancë me Irina Shayk

-Instant, Paparazzi, Slider

Reperi Kanye West po përflitet për një romancë dashurie me modelen Irina Shayk.


Sipas mediave të huaja dyshja janë parë shpesh në shoqërinë e njëri tjetrit dhe po e marrin lidhjen me  hapa të ngadaltë. Nga ana tjetër duket se kjo gjë nuk e shqetëson aspak Kim e cila sipas burimeve të afërta nuk i beson aspak lajmeve  që po qarkullojnë.”Kim nuk i beson fare këto thashetheme për Irina-n. Për të është thjesht një formë për të marrë vëmendje. Ajo nuk shqetësohet fare për të, askush në rrethin e saj nuk interesohet apo e beson këtë gjë. Edhe nëse është e vërtetë, e dyshoj që ajo të mërzitet në këtë pikë”,u shpreh burimi.Irina dhe Kanye u njohën për herë  në klipin e këngës “Power” në 2010.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu