• |
ide | kryesore

Tuba Buyukustun, në një romancë dashurie

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi mediat turke kanë raportua se aktorja turke, Tuba Buyukustun është në një lidhje dashurie prej tre muajsh.


Sipas mediave, aktorja ka nisur një  romancë  me pronarin e një agjencie konsultimi, Erdinç Çatak.Dyshja nuk janë shfaqur kurrë në publik dhe as nuk janë fotografuar bashkë nga paparacët, por prej 3 muajsh ndiqen në rrjete sociale.


 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu