• |
ide | kryesore

Të shtëna armësh në Borsh, një person i plagosur

-Instant, Arkiva, Lajme

Raportohen të shtëna me armë në bregdetin e jugut.


Një person mësohet ka mbetur i plagosur në fshatin Borsh.


Deri më tani nuk ka informacione lidhur me rrethat dhe identitetin e të plagosurit.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forca të policisë.

Lajm në përditësim…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu