• |
ide | kryesore

VIDEO/ Fatos Nano shoqërohet me karrocë në spital

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Lideri historik i PS-së, ish-kryeministri Fatos Nano nuk është në gjendje të mirë shëndetësore. Ditën e premte Nano është parë pranë Spitalit Amerikan për të marrë kujdesin shëndetësor.


Gazeta Express ka publikuar pamjet e momentit kur ish-kryeministri zbret nga makina dhe futet me karrocë brenda ambienteve të spitalit.


17 Comments

 1. Hhhhaaaa ky palo burr desheron grua 30 vjet me te vogel hhaa per te ja shkerdhyer ps istet e rinje.keshtu dhe ky gomari i Ripjerdhjes hhaa e kan ne program keta te shkerdhyer marrin gra te reja per te ju bere qejfin ambasadoreve me grate e tyre.

  1. Shume e sakt sot ambasadoreve ju bejne qejfin edhe me grate e tyre dikur ja qonin sekretarit te partise ti provonte pastaj mernin teseren e ppsh

 2. ishte nje cope mishi te top kanali qe thoshte ti shih mesazhin jo lakuriqesine e vajzes
  po dale edhe une ne shesh e po i bie me dore dhe po mbaj nje mesazh me pankarte

 3. ishte nje cope mishi te top kanali qe thoshte ti shih mesazhin jo lakuriqesine e vajzes
  po dale edhe une ne shesh e po i bie me dore dhe po mbaj nje mesazh me pankarte
  dhe mos shihni qe po i bie me dore por shikoni mesazhin

 4. ishte nje cope mishi te top kanali qe thoshte ti shih mesazhin jo lakuriqesine e vajzes
  po dale edhe une ne shesh e po i bie me dore dhe po mbaj nje mesazh me pankarte
  dhe mos shihni qe po i bie me dore por shikoni mesazhin ..
  ftese ne 5

 5. Me gjasa keshtu do perfundoje edhe ky tjetri se njesoj eshte, drogaxh, pijanec e kurvar. Do u dalin nga hundet parate qe i vjedhin ketij populli

 6. Lideri historik. Shqipot. Vete te bejne lexhend pa asnje shkak dhe po vete te dhjesin turinjt po pa shkak, si ata kalamanjt qe ndertojne kala rere ne breg te detit dhe kenaqen kur i prish deti. Mgjt nano nje gje e beri mire. E kuptoi qe mbylli ciklin dhe hapi krahun. Sala qe sduhet te riciklohej me pas 97 erdhi prape, i vrau dhe ca te tjere dhe rri tani mban peng nje parti komplet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.