• |
ide | kryesore

Zbulohet personi tjetër që nuk do të jetë në rikthimin e ‘Sex and the City’

-Instant, Paparazzi, Slider

Seriali , “Sex and the City”, do të rikthehet sërish në ekran.


Sipas mediave, seriali do të ketë 10 episode gjithsej dhe pjesë e kastit të aktorëve do të jenë: Sara Jessica Parkerë, Kristin Davis dhe Cynthia Nixon , ndërkohë që aktorja Kim Cattrall ka konfirmuar që nuk do të jetë pjesë e serialit,dhe në vend të saj do të luajë aktorja Sara Ramirez. Mirëpo së fundmi është zbuluar se edhe  stilistja dhe kostumografja  Patricia Field nuk do jetë pjesë e këtij rikthimi. Lajmi u konfirmua nga Patricia e cila u shpreh se arsyeja e largimit ka qenë fakti që koha e xhirimeve të serialit përkon me xhirimet e “Emily in Paris”, ku ajo ka të njëjtin rol.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu