• |
ide | kryesore

Drekuan në një lokal në Pogradec, helmohen dy vajza nga Tirana

-Instant, Lajme, Të fundit

Dy vajza të moshës 13-vjeçare janë helmuar ditën e sotme gjatë drekës në një lokal në fshatin Tushemisht të Pogradecit. Policia bën me dije se 13-vjeçaret K. Sh. dhe Xh. S. kanë qenë në një ekspeditë mësimore nga Tirana dhe janë ndalur për të drekuar ku dhe janë helmuar. Aktualisht ato janë jashtë rrezikut për jetën ndërkohë që vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


Blutë e Pogradecit njoftojnë se grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.


1 Comment

  1. Po shkruajeni emrin e lokalit pra, palo gazetare. Viktimat e pafahshme i jepni emer mbiemer, krminelet i lini anonime

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu