• |
ide | kryesore

Gjendet i varur një person në tunelin e hekurudhës në dalje të Librazhdit, dyshohet për vetëvrasje

-Instant, Lajme, Të fundit

Një trup i pajetë, i varur është gjetur në një tunel të hekurudhës në fshatin Dragostunjë, në dalje të Librazhdit. Viktima është konstatuar nga banorët e fshatit. Dyshime paraprake janë se personi mund të jetë vetëvarur, por gjithsesi nuk përjashtohen edhe pista të tjera.


Policia ka nisur hetimet dhe pritet zbardhja e mëtejshme e detajeve dhe rrethanave të ngjarjes.


2 Comments

  1. Sot, me shpalljen e Berishës ‘minues i demokracisë’ dhe ‘familje kriminale’, ‘i përshirë në korrupsion të madh’, PD-së i kanë dalë brinjët. Luli as do të japë dorëheqje, as do të zgjidhet.

    Luli do të emërohet kryetar i PD, sa të jetë Berisha këndej pari. PD-në e merr me vete Berisha në rrugën për ku është nisur pas krimeve 30 vjeçare”,

  2. Eshte vrasje
    Dhe ne nje menyre a nje tjeter te gjithe shqiptaret e kane vrare. Nuk eshte kaq e thjeshte sa mendohet me menjelehtesine karakteristike te shqipove.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.