• |
ide | kryesore

Tentoi të kalonte drejt Greqisë qesen me kanabis duke e fshehur në xhup, arrestohet 21-vjeçari në Kapshticë

-Instant, Lajme, Të fundit

Policia Kufitare e Kapshticës ka arrestuar një 21-vjeçar me inicialet A. Xh., banues në fshatin Podgorie, të Maliqit, i cili tentoi të trafikonte një sasi kanabisi drejt Greqisë. I riu e kishte fshehur qeskëm me lëndë narkotike në xhup, por gjatë kontrollit fizik është zbuluar nga efektivët policorë në pikën doganore.


Materialet i kaluan Prokurorisë së Korçës për veprime të mëtejshme.2 Comments

 1. te kalonte ne greqi dhe jo drejt greqise o shpellar

  to – e anglishtes nuk ka kuptimin e drejt apo shtrember
  si gazetare e keni detyre te mbani natyrshmerine e gjuhes shqipe

 2. te kalonte ne greqi dhe jo drejt greqise o shpellar

  to – e anglishtes nuk ka kuptimin e drejt apo shtrember
  si gazetare e keni detyre te mbani natyrshmerine e gjuhes shqipe

  ne themi po shkoj ne shtepi dhe jo drejt shtepise

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.