• |
ide | kryesore

Beyonce dhe Jay Z blejnë makinën më të shtrenjtë në botë

-Instant, Paparazzi, Slider

Beyonce dhe Jay Z kanë blerë së fundmi makinën më të shtrenjtë në botë.


Makina “Boat Tail” është makina më e re e prezantuar nga kompania ” Rolls Royce” e cila kushton 28 milion dollarë.Torsten Müller-Ötvös, drejtori i Rolls-Royce Motor Cars, e ka quajtur këtë makinë “projektin më ambicioz deri më tani”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.