• |
ide | kryesore

Personi i mbytur tek Porti i Durrësit, policia jep detaje zyrtare

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia reagon zyrtarisht për ngjarjen e rëndë në Durrës, ku një person u gjet i mbytur.


Më datë 30.05.2021, në Portin e Durrësit, në afërsi të barkave të peshkimit është gjetur i mbytur në ujë një shtetas i seksit mashkull, i paidentifikuar.


Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar Efektivet e Policisë, ku nga kqyrja paraprake e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e personit dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu