• |
ide | kryesore

Plas arma në Korçë, arrestohet 39-vjeçari

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia e Korçës ka arritur të vendosë në pranga 39-vjeçarin Erjon Hoxhallari.


Ky i fundit një ditë më parë, gjatë një konflikti të çastit me disa persona në lokalin në pronësi të shtetasit A.B., ka qëlluar me armë zjarri pistoletë, por fatmirësisht, pa shkaktuar dëme në njerëz.


Hoxhallarinuk ishte i panjohur për policinë, pasi dhe në të kaluarën ishte arrestuar prej tyre. Materialet i kanë kaluar Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Korçë për veprime të mëtejshme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.