• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë në Don Bosko, makina përplas drejtuesin e motorrit

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur në mesditë, në rrugën “Don Bosko”. Nga blutë e kryqytetit mësohet se një automjet me drejtues V.F. ka përplasur drejtuesin e një motorri. Drejtuesi i mjetit dyrrotësh, shtetasi A.B. është dëmtuar dhe është dërguar në spital. Aktualisht ai gjendet nën kujdesin e mjekëve.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu