• |
ide | kryesore

Aksident me makina në Berat, lëndohen dy pasagjerë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në Berat.


Një automjet tip Benz me targa AA987YJ është përplasur me mjetin tip Seat me targa TR 8536 M. Si pasojë e përplasjes së mjeteve, dy pasagjerë që po udhëtonin me mjetin tip Benz kanë mbetur të lënduar.


Ndërkohë mësohet se dy drejtuesit e mjeteve Xhevair Atia dhe Gentjan Boçka , nuk kanë pësuar lëndime.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.