• |
ide | kryesore

Del VIDEO/ Kur gjyqtarja e Elbasanit konkurronte për Miss Shqipëria 2003

-Instant, Arkiva, Syri i Lapsit

Gjyqtarja e Elbasanit Enkeleda Kapedani në vitin 2003, ka qenë pjesëmarrëse në spektaklin Miss Shqipëria, realizuar nga regjisori Petri Bozo.

Në atë kohë 18 vjeçe, Kapedani vinte nga qyteti i Lushnjës dhe shprehej se merrte pjesë në këtë spektakël për të hedhur një hap drejt së ardhmes.

Sot Inspektori i Lartë i Drejtësisë Artur Metani ka urdhëruar nisjen e hetimit disiplinor ndaj magjistrates, pasi në media u publikuan disa video të saj, ku sfilonte brenda gjykatës.


Këto video ishin shkëputur nga rrjeti social Tik-Tok, ndërkohë që vetë gjyqtarja është shprehur se ajo nuk posedonte rrjetet sociale dhe se videot i ishin marrë nga telefoni i saj.

6 Comments

 1. kjo qeka fiks per gjyqtare

  por me pelqeu me shume gjyqtarja qe urdheroi sekuestrimine lapsi.al

  valle pse u detyra strasburgu per ta pezullar veprimin ????

  pse valle ILD metan nuk merr asnje veprim per nje rast kaq flagrant sa qe u detura strasburgu per te marre veprim ???

  sic duket metani eshte ILD vetem per tiktok 😀

  ahahah

  ILD e RE, kinostudio shqiperia e re Rrofte Reforma, RRofte Fatmir Xhafa, RRofte BRSS USA , Rrofte Ripjellja Dhe EDI RAMA!!!!

  parti edver jemi gati kurdohere!!!

  pertej ironive, ka nje peshtirosje te madhe per institucionet e vetingut, institucione makiazhi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.