• |
ide | kryesore

Dhunoi bashkëshorten, arrestohet 50-vjeçari në Durrës

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 50-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes E.R., 39-vjeç.

Policia bën me dije se 50-vjeçari E.R., banues në Durrës është arrestuar për veprën penale “Dhunë në familje”.


Sakaq materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme.

Durrës/Informacion

Vihet në pranga një shtetas për veprën penale ” Dhunë në familje”.

Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Durrës kanë arrestuar në flagrancë shtetasin E.R., 50 vjeç, banues në Durrës , pasi dyshohet se në banesë ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij, shtetases E.R., 39 vjeçe.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.