• |
ide | kryesore

Ed Sheeran dhe Courteney Cox rikrijojnë kërcimin e serialit ‘Friends’

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtari Ed Sheeran ka realizuar së fundmi me aktoren Courteney Cox,  kërcimin e realizuar në serialin ‘Friends’. rutinë të bërë më parë të njohur nga aktorja 56-vjeçare dhe vëllai i saj në ekran, David Schëimmer.


 Përmes rrjetit social,Instagram, Ed postoi videon teksa shihej duke kërcyer me Courtney.“Kishim një ribashkim tonin këtë fundjavë”, shkroi këngëtari në postim. Në episodin e sezonit të gjashtë , Monica ( e luajtur nga Courteney Cox) dhe Ross( David Schwimmer) , rikrijojnë një rutinë kërcimi që ata zhvilluan në shkollën e mesme me shpresën që të shfaqeshin në “Vitin e Ri të Dick Clark’s Rockin”.

 


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.