• |
ide | kryesore

James Woods fejohet me të dashurën 42 vite më të vogël

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori James Woods është  fejuar me të dashurën e tij , Sara Miller.


Sipas mediave,ky lajm nuk është mirëpritur mirë nga publiku për shkak të diferencës së madhe në moshë pasi aktori  është 74 vjec ndërsa Sara, 24 vjec. Kjo nuk është hera parë që , James diskutohet në media për romancat e tij me vajza të reja. Pak vite më parë ai u lidh me një 20-vjeçare, Kristen Bauguess dhe më pas me një 19-vjeçare, Ashley Madison.


 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.