• |
ide | kryesore

Kryegjyqtarja e Elbasanit kërkon ndjesë: S’jam krenare për videot e publikuara, sulm për të më prishur imazhin

-Instant, Lajme, Të fundit

Enkeleda Kapedani, gjyqtarja e Gjykatës së Elbasanit ka reaguar sërish lidhur me publikimin në media të videove të realizuara në rrjetin social tik-tok, ku shfaqet duke pozuar në ambientet e gjykatës. Drejtuesja e Gjykatës së Elbasanit thotë se videot janë sulm ndaj saj për ti prishur imazhin. Kapedani thekson se nuk ndihet krenare për videot e publikuara ajo kërkon ndjesë ndaj  çdokujt që është ndjerë keq.


“As si individ as si gjyqtare nuk jam krenare për vidiot e publikuara. Shpresoj që ky sulm mos të jetë ndaj meje sepse jam grua dhe nene. Ndërsa kërkoj ndjesë për cilindo që është ndjerë keq nga ato video. Dua të theksoj me forcë se asnjë insinuatë apo përbaltje nuk do më influencojnë të jap drejtësi dhe të punoj ndershmërisht si deri më sot”, tha ajo për televizionin Report Tv.


 

7 Comments

 1. Imazhi jot tashme u skalit me germa te arta, Bucore administrate. Te lumte bytha shpirti keshtu te do partia.

 2. Kush ta prish imazhin ty moj???
  Nuk kane c’te bejne. Qente le te lehin ti ec perpara. Nxirr ca te tjera me linja verore.
  Kur thote qe duan te me prishin imazhin, don te thote qe eshte edhe me e bukur se kaq, fotot qe keni pare nuk i bejne drejtesi bukurise time
  Nuk kisha q… ndonjehere kryetare gjykate. Tani po e mendoj megjithmend. Kush e di se sa gjera te mira di te beje kjo!
  Drejtesia e re.

 3. gjygjtare e vetingut .
  Frutet e remormes ne drjtesi e sponsorizume nga BE dhe amabsada Amerikane dhe perversit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu