• |
ide | kryesore

Shpërthim në qendër të Beogradit, disa persona të plagosur

Arkiva

Një shpërthim i fuqishëm është regjistruar mëngjesin e sotëm në qendër të Beogradit. Mediat e huaja raportojnë se ka shpërthyer një bombol gazi në një restorant. Si pasojë e ngjarjes disa persona kanë mbetur të plagosur. Ekipet mjekësore evakuuan të dëmtuarin, njëri prej të cilëve është në gjendje të rëndë.


Raportohet se forca e shpërthimit shkatërroi dritaret dhe hekurat përreth, dhe zjarrfikësit dhe policia janë në terren.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.