• |
ide | kryesore

Ish bashkëshorti i Courteney Cox: Kam qarë pasi flejta me dikë që nuk ishte gruaja ime

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori David Arquette,  ka folur rreth divorcit me aktoren Courtney Cox.


Në një intervistë, David tregoi se  ai përjetoi një krizë gjatë intimitetit me një grua tjetër pas divorcit me aktoren.”Pasi kam fjetur me një vajzë tjetër për herë të parë kam qarë. Ishte fundi i të gjithë intimitetit që ndava me gruan time. Ishte diçka e re. Mu duk sikur lashë gjithçka mënjanë dhe kjo me dhimbte fort,” u shpreh ai.Cox dhe  Arquette njoftuan divorcin e tyre në 2010 pas 11 vitesh martesë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu