• |
ide | kryesore

Nuk ka qetësi Elbasani/ Plagosje me thikë në parkun “Rinia”

-Instant, Lajme, Të fundit

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një sherri me thikë mbrëmjen e djeshme në qytetin e Elbasanit. Ngjarja ka ndodhur pak para mesnate, në parkun Rinia, ku disa persona janë përleshur me njëri-tjetrin për motive banale.


Deri tani raportohet për një person të arrestuar për ngjarjen, ndërsa i plagosuri është dërguar në spital dhe po mbahen nën kontrollin e mjekëve.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.