• |
ide | kryesore

PS mbledh nesër Asamblenë Kombëtare, zbardhet axhenda

-Instant, Arkiva, Lajme, Sport, Të fundit

Partia Socialiste do të mbledhë ditën e nesërme Asamblenë Kombëtare, në orën 17:30 dhe do të zhvillohet online, për shkak të situatës së koronavirusit.


Axhenda e asamblesë së PS, e cila do të nisë me miratimin e Projekt-Vendimit, do projektojë për thirrjen e Kongresit të Jashtëzakonshëm të Partisë”.


Më tej, mbledhja do të vijojë me informacionet mbi gjendjen dhe veprimtarinë e strukturave organizative vendore të partisë. Ndërsa në “filtrin” e Asamblesë do të kalojë edhe rezultati i zgjedhjeve parlamentare të 25 prillit, ku do të bëhet një analizë e rezultatit në strukturat vendore të PS.

3 Comments

  1. Njerëzit e thjeshtë janë shumë idealistë. Njerëzit nuk arrijnë të kuptojnë që janë të rrethuar. Në radhë të parë, tradhtia e parë është bërë nga lidershipi politik. Tradhtinë më të madhe, demokratët e kanë pasur nga Sali Berisha. Të gjithë lidhjet e Berishës me Bashën dhe njerëzit e tjerë janë çështje që i takojnë Berishës për të mbajtur nën kontroll PD-së.”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.