• |
ide | kryesore

Aksident në rrugën Thumanë-Milot, dy të plagosur (Emrat)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin Milot-Thumanë pranë mbikalimit të Bushneshit. Një furgon me pasagjere ka goditur nga pas një autoveturë tip “Benz”. Mësohet se dy persona nga furgoni janë lënduar dhe më pas janë dërguar për mjekim në spital.  Nga të dhënat e para informohet se furgoni ka bërë devijim të gabuar. Ndërkohë, policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet e plota te aksidentit. Raportohet se të plagosurit Sadri dhe Teuta Musaj janë dërguar në spitalin e Traumës.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu