• |
ide | kryesore

Conte i dedikohet zhytjeve për të harruar Inter, tifozë zikaltër nostalgjikë: “Na mungon”

-Instant, Sport

Pasi përfundoi kontratën e tij me Interin dhe është në pritje për një pankinë të re, Antonio Conte po shijon pushimet e tij të merituara në Salenton e tij. Trajneri puliez postoi një foto në Instagram ndërsa po përgatitet të bëjë një zhytje në thellësi (“Unë dhe deti”), duke shkaktuar nostalgjinë e tifozëve zikaltër. Qindra mijëra ‘pëlqime’ dhe një kor pothuajse unanim: “Mister na mungon që tani”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.