• |
ide | kryesore

Jennifer Aniston kritikohet nga fansat, shkak Justin Bieber

Arkiva

Jennifer Aniston së fundmi ka postuar në rrjetin e saj social,Instagram, foto nga prapaskenat e ribashkimit të serialit “Friends”.


“Bëni swipe për të parë selfiet e ne të pestëve… kur dy botë komplet të ndryshme bashkohen”, ka shkruar aktorja në postim.Ajo cfare fansave u ka rënë në sy është prania në sheshxhirime e këngëtarit Justin Bieber dhe bashkëshortes së tij, Hailey. Kjo gjë nuk  është pritur mirë nga ata të cilët kanë nisur t’i kërkojnë llogari Jennifer.“Pse është Bieber atje?”, pyeti dikush.“Vazhdoj të mos e kuptoj pse Justin Bieber ka qenë aty”, ka komentuar një tjetër. Mirëpo, Justin ka deklaruar se  adhuron serialin dhe  e ka ndihmuar shumë problemet me ankthin . Gjithashtu ka zbuluar se gjatë viteve të para të karrierës së tij ai përdorte emrin Chandler Bing kur rezervonte dhomat në hotel.


 

 

 

 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu