• |
ide | kryesore

Matthew Perry konfirmon ndarjen nga partnerja

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori Matthew Perry i ka dhënë fund lidhjes me  Molly Hurwitz.


Lajmi u konfirmua nga vetë aktori për revistën People.“Ndonjëherë gjërat thjesht nuk funksionojnë dhe kjo është njëra prej tyre.I uroj Molly-t më të mirën”, deklaroi Matthew pa treguar më shumë detaje. Ai nisi romancën me partneren 22 vite më të në 2018 dhe u fejuan në nëntor të vitit 2020.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu